Dnes je pátek 20.října svátek má Vendelín zítra Brigita  
 Úřední deska
 Rozpočet
 Vyhlášky
 Zápisy
 Archiv dokumnetů
 Hlášení obce
 Mikroregion úřední deska
 Úvod


00422131    

Hlášení obce 


Paní MUDr. Kloudová oznamuje, že se její ordinace 18.10.2017 připojí k celorepublikové stávce praktických lékařů a ordinace bude tento den uzavřena. Objednané pacienty vyšetříme, jak již bylo dříve naplánováno. Děkujeme za pochopení.

Myslivecký spolek Hvězda Mžany Vás srdečně zve na Sokolnický den, který se bude konat v sobotu 14.10.2017 od 11:30 se srazem u myslivecké klubovny ve Mžanech. Začneme prohlídkou dravců, následovat budou ukázky lovu ve volné přírodě. V průběhu sokolnického dne bude pro návštěvníky připraveno bohaté občerstvení ve formě mysliveckého menu. Předpokládaný konec v 17:00. Pro klidný průběh celé akce prosíme návštěvníky aby ponechali čtyřnohé miláčky vyjímečně doma.

SoDo Vás srdečně zve na tradiční Dohalickou drakiádu 2017 aneb vyžeňte draky ze slují VIII. Sraz všech draků a jejich krotitelů s doprovodem je v neděli 1.10.2017 v 15:30 u sokolovny v Dohalicích na hřišti. Draci budou vyhodnoceni v několika kategoriích. Nakonec táboráček a opékání buřtů. Vstupné dobrovolné, v případě vytrvalého deště se akce nekoná. Pošta Dohalice bude v pátek 29.9.2017 uzavřena.

MUDr. Kloudová bude v pátek 22.9.ordinovat ve Mžanech pouze do 11:00. V pondělí 25.9. bude paní doktorka po delším přerušení opět ordinovat v Dohalicích v běžných ordinačních hodinách.

MUDr. Kloudová bude pro trvající technické potíže v pondělí 18. 9. opět ordinovat celý den ve Mžanech. Ordinace v Dohalicích bude zavřena. Paní MUDr. Kloudová oznamuje, že bylo zahájeno očkování proti chřipce. Zájemci se mohou stavit kdykoli v ordinaci bez nutnosti objednání.

MUDr. Kloudová bude z provozních důvodů v pondělí 11. 9. ordinovat celý den ve Mžanech. Ordinace v Dohalicích bude zavřena.



Jestliže chcete zasílat hlášení na Vaši emailovou adresu vyplňte následující údaje:

Emailová adresa kam chcete hlášení zasílat:

Ochrana proti zneužití stránek internetovými roboty.
Sečtěte číslice 9 a 1

Emailová adresa bude použita pouze pro zasílání hlášení obecního rozhlasu obce Dohalice.